BULLISH FOR BITCOIN: DANE UJAWNIAJĄ WZROST AKTYWNOŚCI NOWYCH INWESTORÓW BTC

  • Akcja cenowa Cryptosoft nie dostarczyła inwestorom wielu spostrzeżeń, ponieważ przede wszystkim utknęła w martwym punkcie, ponieważ handluje około 10.700 USD.
  • Rynek krypto walutowy znajduje się obecnie na skraju ostrza, ponieważ inwestorzy uważnie obserwują, gdzie w najbliższym czasie może pojawić się tendencja BTC.
  • Jednym z trendów, który wydaje się wskazywać na podstawową bykowatość, jest wzrost aktywności obserwowany wśród nowych uczestników rynku.
  • Mówiąc o tym, jeden z analityków powiedział, że ten skok aktywności nadciągający wśród niedźwiedzich akcji cenowych stworzył byczą dywergencję.
  • Może to oznaczać, że dla kryptokursztynu nieuchronny jest wzrost.

Bitcoin był konsolidowany od 10.200 dolarów do 11.200 dolarów w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale ten zakres handlu zawęził się z opóźnieniem.Krypto waluta znajduje się obecnie w przedziale od 10 600$ do 10 800$, a byki i niedźwiedzie osiągają impas, ponieważ jej zmienność i wolumen handlu wykazują oznaki spadku.

Następne trendy na rynku będą prawdopodobnie w dużej mierze zależały od BTC, ponieważ altcoiny straciły praktycznie cały swój impet w trakcie tej fazy konsolidacji.Biorąc to pod uwagę, jeden z traderów wskazuje teraz na napływ nowych inwestorów na rynek, zauważając, że jest to znak byka.

ZMIENNOŚĆ BITCOIN’A MALEJE WRAZ Z UTRZYMUJĄCĄ SIĘ KONSOLIDACJĄ

W momencie pisania, Bitcoin handluje 1% po obecnej cenie 1%. Jest to około miejsca, w którym handlował w ciągu ostatnich kilku dni i oznacza zawężenie znacznie szerszego zakresu utworzonego w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Zakres ten wynosi od 10 200 do 11 200 dolarów. Dopóki jeden z tych poziomów nie zostanie złamany powyżej lub poniżej, kryptokur waluta nadal pozostaje stosunkowo bez trendu.Perspektywy całego rynku kryptograficznego zależą również od reakcji BTC na te poziomy, ponieważ praktycznie wszystkie altcoiny obserwując kryptokurrency benchmarku, obserwują umiarkowaną akcję cenową.

ANALITYK W ŁAŃCUCHU: BYCZA DYWERGENCJA WIDZIANA PRZYGLĄDAJĄC SIĘ AKTYWNOŚCI NOWYCH INWESTORÓW BTC

Willy Woo – szanowany analityk w łańcuchu – wyjaśnił w ostatnim tweecie, że jest świadkiem byczej rozbieżności między malejącą ceną Bitcoina a wzrostem aktywności wśród nowych uczestników rynku kryptograficznego. Uważa on, że jest to tendencja bycza, co wskazuje, że w przypadku BTC zbliża się wzrost.

„Widzimy wzrost aktywności nowych uczestników wchodzących do BTC, który nie ma jeszcze odzwierciedlenia w cenie, nie zdarza się to często. To jest to, co inwestorzy nazywają dywergencją, w tym przypadku jest to oczywiście byk“.

Kiedy ten trend znajdzie odzwierciedlenie w cenie Bitcoina, może pomóc w prowadzeniu go powyżej górnych granic obecnych przedziałów, w których się znajduje.